Lodówka Side by Side – co warto o niej wiedzieć?

Lodówka Side by Side – co warto o niej wiedzieć?

Nadszedł dzień, w którym zdecydowaliście się na wymianę lodówki? Choć zakup nowego urządzenia do Twojego inteligentnego domu bez wątpienia jest ekscytujący, okazuje się, że wybór nowego sprzętu do kuchni wcale nie jest tak prosty i oczywisty. To czas, w którym musimy podjąć wiele istotnych decyzji. Będą miały one wpływ na funkcjonalność naszej kuchni. Czy w takim razie lodówka Side by Side to odpowiednie rozwiązanie do nowoczesnej kuchni? Sprawdź, czego warto dowiedzieć się o tym urządzeniu przed zakupem!

Lodówka Side by Side i jej zalety

Zastanawiasz się, czy lodówka Side by Side to odpowiedni wybór dla Ciebie? Lodówko-zamrażarka dwudrzwiowa to idealne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na sprzęcie o większej pojemności. To także optymalny wybór dla tych osób, które dysponują większą przestrzenią w swojej kuchni.

Lodówki Side by Side będą cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem w przypadku osób, które chcą mieć stały dostęp do zimnych napojów. Lodówka z kostkarką do lodu okaże się nieoceniona w trakcie słonecznych i upalnych dni lub spotkań ze znajomymi. Co więcej, jeśli zdecydujemy się na lodówkę Side by Side od marki Samsung, wyposażoną w technologię No Frost, nie będziemy musieli martwić się jej rozmrażaniem i czy nawet wyższymi rachunkami za prąd! Dzięki systemowi cyrkulacji powietrza wewnątrz urządzenia panuje odpowiednia temperatura, która zapobiega powstawaniu nadmiaru szronu i lodu.

Lodówko-zamrażarka dwudrzwiowa – dla kogo?

Zastanawiasz się, czy lodówko-zamrażarka dwudrzwiowa będzie odpowiednim wyborem dla Ciebie? Taki format urządzenia zwykle nie jest często wybierany przez osoby mieszkające w pojedynkę, choć jak wiadomo, zdarzają się wyjątki od reguły. W przypadku osób mieszkających solo najczęściej wystarczające okazują się lodówki z niewielką zamrażarką umieszczoną w dolnej części urządzenia.

U kogo w takim razie najlepiej sprawdzi się lodówko-zamrażarka dwudrzwiowa? Z takiej opcji z pewnością skorzystają rodziny z dziećmi lub osoby prowadzące własną działalność gospodarczą.

Inteligentna lodówka Side by Side w Twoim domu

Jeśli interesuje Cię nowoczesna, inteligentna lodówka, która jednocześnie jest energooszczędna, sprawdź ofertę marki Samsung.

Lodówki Samsung korzystające z trybu AI Energy Mode mogą zużywać do 15%* mniej energii. Zastanawiasz się, w jaki sposób? To zasługa sztucznej inteligencji, która optymalizuje ich pracę na podstawie poznanych nawyków użytkownika, do których można zaliczyć, chociażby, częstotliwość otwierania drzwi.

Na sam koniec warto zasygnalizować, że obecne klasy energetyczne różnią się od tych, którymi jeszcze niedawno się posługiwaliśmy. W konsekwencji nowelizacji przepisów doszło do istotnych zmian w kwestii sposobów oznaczania klas energetycznych urządzeń. Nie występuje już rozróżnienie na klasy A++ czy A+++. Aktualna skala zaczyna się na A i kończy na G – na jej podstawie dokonano ponownej kwalifikacji urządzeń. Klasa A zarezerwowana jest dla tych najbardziej efektywnych energetycznie – dostępnych teraz lub dopiero w przyszłości.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska. 

* Wyniki testu są oparte na porównaniu zużycia energii przez urządzenie przy użyciu trybu AI Energy i bez korzystania z trybu AI Energy; uruchamianego przez aplikację SmartThings**. Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków i sposobów użytkowania. Dotyczy wybranych urządzeń. 

** Aby skorzystać z aplikacji SmartThings, pobierz ją z Galaxy Store, Play Store lub App Store. Aplikacja do działania wymaga systemu Android OS 9↑ i co najmniej 3 GB RAM lub iOS 14↑. Pełna lista kompatybilnych urządzeń dostępna na stronie: https://www.samsung.com/pl/support/mobile-devices/jakie-urzadzenia-sa-kompatybilne-ze-smartthings/. Wszystkie urządzenia muszą być połączone z siecią Wi-Fi lub inną bezprzewodową i zarejestrowane w jednym koncie Samsung Account.

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments